Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Yakıt Tankı
İletişim İçin 7/24 Tel : 0(541) 409 27 11

Yakıt Tankı Fiyatları

Yakıt Tankı Fiyatları

Yakıt Tankı Fiyatları

Hemen hemen tüm yeni yakıt tankları, entegre olarak paketlenmiş olurlar. Küçük alanlara sığması için uzun ve dar veya yeşilliklerin arkasına gizlemek için alçak ve geniş, pek çok şekil ve boyutta gelirler.

Herkesin iş gereksinimleri farklı olduğundan, maliyet yanıtlanması zor bir sorudur. Tankın kurulacağı yerin belirlenmesinden kullanılacak malzemeye kadar birçok etken maliyeti büyük ölçüde etkilemektedir.

Bir Yakıt Tankı Kurulumu için Malzemelerin maliyeti nedir?

Bu, özellikle tankın kurulması için beton bir tabanın inşa edilmesi gerektiği için maliyeti etkileyen ana faktörlerden biridir. Yakıt tanklarının yüzeyleri çok özel gereksinimler ihtiyaç duyduğundan, zeminleri çoğu zaman sıfırdan yapılması gerekmektedir.

Malzeme maliyetindeki bir diğer büyük faktör yangından korunmadır. Bazı kurulumlar, tank ile yangına dayanıklı olmayan nesneler arasında bir bariyer oluşturmak için bir yangın perdesi gerektirir. Bir tank, yangına dayanıklı olmayan nesnelerin belirli mesafeleri içinde olamaz. Bu yangına dayanıklı ekranlar, üreticinin derecelendirmesine uymak için sabitlemeler ve yapı destekleri gerektirir. Tüm bunlar maliyeti artırır, bu nedenle tankınız için izole bir yer seçmek daha ideal olabilir.

Petrol Tankı Kurulum İşçiliğinin Maliyeti Nedir?

Sıfırdan kurulum ve eski tankın yerine yeni tankın kurulumuna bağlı olarak işçilik maliyeti değişmektedir. Eski tankın yerine yeni bir tank kurulması durumunda işçilik süresi uzayacağından maliyette artacaktır.

Yakıt tankı fiyatları için doğrudan fiyat belirlemek mümkün olmamaktadır. Yakıt tankının malzeme tipi, tank tipi, boyutları ve özelliklerine göre tank fiyatları oldukça geniş bir bant aralığında değişmektedir. Sizde amacınıza uygun bir tankın fiyatını öğrenmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir fiyat alabilirsiniz.

26 Aralık 2020
Yakıt Tankı Fiyatları için yorumlar kapalı
1.696 kez görüntülendi