Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Yakıt Tankı
İletişim İçin 7/24 Tel : 0(541) 409 27 11

PAKET TİP MOBİL YAKIT TANKI

Mobil yakıt tankları kısa süreli kurulmuş ve yer değiştirecek şantiyeler, büyük projelerde gerekli olan araç yakıtını sağlamak için kullanılan mobil istasyonlar da kullanılmak için imal edilen yakıt tanklarıdır.

Bu tanklar üzerinde kullanılan sistemler basit yakıt transfer pompası  ve kabinle kullanılabildiği gibi dijital ve otomasyon uyumlu araç tanıma sistemli de olabilmektedir.

1. TİP MANÜEL safest anabolic steroids for bodybuilding POMPA YAKIT TANKI

2. TİP DİJİTAL POMPA YAKIT TANKI

Mobil yakıt tankları TS EN 12285 standardında üretilmekte ve kullanılan malzeme ST37 sac S235JR kalite kullanılmaktadır. mobil yakıt tanklarımız üzerinde tankın boş ağırlığını kaldırabilecek tasarlanmış taşıma mapaları bulunmaktadır.

Mobil yakıt tanklarımızın Ayak tasarımları isteğinize göre  yapılabilmektedir genel olarak mobil yakıt tanklarında kullanılan ayak TS EN 12285 standardında tanımı yapılan Semer tip ayaklatdır.

Mobil tip yakıt tanklarında Transfer pompasını sayaç ve ekipmanların güvenliği açısından gömme tip yakıt tankı kabini kullanılmaktadır, bu kabinler kilitli ve güvenlikli kabinlerdir. isteğe göre kutu tip kabin de yapılmaktadır.

Mobil yakıt tanklarımızda seviye göstergesi olarak hortum tip vanalı seviye göstergesi kullanılmaktadır. Müşterinin talebi doğrultusunda manyetik paslanmaz seviye göstergesi, daldırma tip seviye göstergesi ve ultrasonik tip seviye göstergesi takılabilmektedir.

27 Ağustos 2018
114.005 kez görüntülendi