Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Yakıt Tankı
İletişim İçin 7/24 Tel : 0(541) 409 27 11

Fuel Oil Yakıt Tankı Isıtıcı Serpantinli

Fuel oil, Mazot, motorin, yağ, gaz yağı gibi çeşitli petrol türevi yanıcı akaryakıt maddelerinin depolanmasına yarayan kaplara yakıt tankı / deposu / kabı / kazanı denir.

Yakıt Tankları Yeraltı / Yerüstü yakıt tankı olarak iki grupta değerlendirilir ve içindeki akışkanın hacmine göre standartlara göre hesapları yapılarak gövde ve cidar kalınlıkları belirlenir. Yapılan yakıt tanklarının sızdırmazlık kontrolleri Hidrostatik test yapılarak sağlanır ve tutulan raporun bir nüshası da müşteriye gönderilir.

1.000 lt ve 100.000 lt arasında üretilen ve sıvı akaryakıt depo lama amaçlı kullanılan yer üstü akaryakıt tankı, yeraltı akaryakıt tankları ısıtıcısız olarak yakıtın çeşidine göre üretilmektedir. TS EN 12285  TS 712 standartlarında üretilen tanklar ST37 sacdan ve kaynaklı olarak üretilmektedir. İsteğe göre izoleli ve izolesiz tüketiciye sunulmaktadır.

Serpantin veya Elektrik ısıtıcılı yakıt tankı.

Fuel-oil yakıtın kullanıldığı ısıtma sistemleri ve endüstriyel tesislerde ısıtıcı serpantin dahil olarak üretilen cihazların serpantinleri dikişli çelik çekme borudan (PN 6) imal edilmektedir. Isıtıcı boru üzerini kaplayacak şekilde sac kılıf yapılarak ısıtıcı etkisi artırılmaktadır. Isıtıcı akışkan olarak sıcak su, kızgın su ve buhar kullanımına uygundur.

Ayrıca Kış şartlarının agır geçtiği bölgeler için motorin yakıtı nın ısıtılması için de elektrikli ısı transfer yağlı özel ısıtıcılar monte edilmiş tanklar da üretilmektedir.

Ürünle ilgili Boyut Saç Kalınlıkları ve Çaplar TS EN 12285 standardında aşşağıdaki tabloda gösterilmiştir

Fuel Oil yakıt tankı fiyat ve teklifleriniz için www.nehirkazan.com – info@nehirkazan.com ve 0312 354 30 55 nolu telefondan yardım isteyebilirsiniz.

29 Ağustos 2018
7.799 kez görüntülendi